Przejdź do treści

Tanie Taxi Warszawa

numer telefonu
opłata początkowa
8.00 zł
TARYFA I
2.60 zł/km
TARYFA II
3.90 zł/km
TARYFA III
5.20 zł/km
TARYFA IV
7.80 zł/km
auto typu kombi
+ 10.00 zł
fotelik
+ 10.00 zł

Kontakt, adres: Tanie Taxi sp. z o.o. ul. Plac Czerwca 1976 Roku nr. 4, 02-495 Warszawa.

Tanie Taxi w Warszawie posiad również w swoje ofercie przejazd na Lotnisko Modlin: Dworzec Centralny - Lotnisko Modlin za kwotę 100 zł i Lotnisko Chopina - Lotnisko Modlin za kwotę 130 zł. Każda taksówka z tej korporacji taksówkowej zaopatrzona jest w klimatyzację i terminal płatniczy. Natomiast z Lotniska Chopina na Dworzec Centralny za 25 zł.

Tanie Taxi oferuje takie dodatkowe usługi jak np.: bus 5-8 osobowy za 20 zł, taxi w kombi za 10 zł, taksówka z kablami rozruchowymi - 30 zł, zwierzęta za 10 zł, zakupy w pierwsze strefie za 40 zł, fotelik dla dziecka za 10 zł, wniesienie zakupów za 10 zł, odprowadzenie pasażera do drzewi za 10 zł. Jeśli klient ubrudzi taksówkę może liczyć się z doliczeniem dodatkowej opłaty 300 zł. Kierowca taxi pobiera 40 zł za każdą godzinę postoju.

Możesz liczyć na rabat 1,5 za km jeśli przejazd będzie dłuższy niż 50 km.

Taksówkę z Tanie Taxi zamówisz nie tylko telefonicznie, ale również poprzez aplikację mobilną dostępną do pobrania w App Store lub Google Play.

Kwota za przejazd taksówką ustalana jest już przed przejazdem. 

Przy zamówieniu taksówki prestiż pobierana jest opłata początkowa 50 zł zamiast standardowej 8 zł. 

Z Tanie Taxi możesz również wynająć limuzynę (Mercedesy S400 4 MATIC LONG) wraz z kierowcą na godziną lub nawet na cały dzień (Warszawa i okolice Warszawy).

Aktualizacja wpisu

Administrator strony taxi.waw.pl dokłada wszelkich starań, aby zawarte na niej dane o warszawskich taksówkach były prawdziwe, rzetelne i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie orientacyjny. 

Polityka prywatnościRegulamin

taxi.waw.pl - domena na sprzedaż.